http://joomlarulit.com/

Jakościowe szkolenie pracowników jest niezbędnym warunkiem pomyślnej realizacji i dalszego rozwoju każdego systemu informacyjnego. Dlatego prowadzimy autorskie kursy szkoleniowe do pracy z systemem ECM / BPM.

W tej chwili funkcjonuje "Certyfikowany program szkoleniowy", dzięki któremu Klienci mają możliwość szybkiego i jakościowego przeszkolenia swoich specjalistów do pracy z systemem.

Szkolenie

W naszym "Certyfikowanym centrum szkoleniowym" profesjonalni i certyfikowani instruktorzy prowadzą specjalistyczne szkolenia biznesowe z wykorzystaniem oryginalnych materiałów metodycznych.

Po ukończeniu kursu słuchacze otrzymują specjalnie opracowane pomoce szkoleniowe, certyfikat szkolenia na papierze firmowym firmy i prawo do jednego certyfikatu na kursie.

Atestacja czyni postawę pracowników wobec szkoleń bardziej odpowiedzialną, a certyfikacja pozwala profesjonalistom udokumentować swoje kwalifikacje.

W rezultacie pracodawca może być w pełni przekonany, że certyfikowani profesjonaliści to wysoko wykwalifikowani specjaliści, których kompetencje w dziedzinie technologii ECM zostały oficjalnie potwierdzone.

Firma CENTRUM KONKURENCJI ECM świadczy usługi certyfikowanego szkolenia specjalistów w ramach systemu szkoleń ECM/BPM:

  • Użytkownik systemu ECM/BPM
  • Administrator systemu ECM/BPM
  • Programista systemu ECM/BPM

 

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?

Odpowiemy na wszystkie pytania.

Napisz do nas